istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Demir Hurdası

Dünyada en çok maden rezervi olan ve kullanım alanı büyük olan metal demirdir. Metal kullanımı olan her yerde demir kullanılmaktadır. Hem saf olarak hem de alaşımlar halinde kullanılır. İnsanın olduğu her yerde demir kullanımı da vardır. Eski çağlardan günümüze kadar bu böyle süregelmiştir. Bu nedenle demircilik tarihin derinliklerinden gelen bir meslek olma özelliğindedir.
Geçmişten günümüze kadar büyük bir kullanım alanına sahip olan, ev eşyalarından inşaat malzemelerine, kapkacaklardan silaha, her türlü sanayide kullanılan demirin hurdası da büyük bir orandadır.
Demir hurdasının bakır, alüminyum çinkoya nazaran değeri çok daha düşüktür. Ancak bu onun geri dönüşüme kazandırılmasına engel teşkil etmemektedir. Kullanılmayıp duran demir hurdaları çöpe atılmak yerine Hurda Fabrikası ile iletişime geçilerek satılmalı ve geri dönüşüme kazandırılmalıdır. Hurda Fabrikası sizden alacağı demirleri işleyip tekrar kullanıma hazır hale getirerek ekonomiye kazandıracaktır. Demir hurdası sahipleri demir hurdasını değerlendirerek kendileri de bir kar elde edeceklerdir.
Unutulmamalıdır ki doğaya atılan metaller doğal çevreye zarar vermektedir. Çöplere atılanlar diğer atıklarla reaksiyona geçerek hava kirliliğine sebep olur. Bu nedenle her metal hurdası ayrı ayrı tutulup geri dönüşüm firmalarına teslim edilmelidir.

Geri dönüşüm alanında hizmet vermekte olan firmaların başında gelen Hurda Fabrikası, iletişim kurmanızla beraber demir hurdalarınızı teslim alıp bedelini size peşin ve nakit olarak ödedikten sonra hurda demirleri geri dönüşüme kazandıracaktır. Hurda Fabrikası ile iletişime geçmek için beklemeyin…

Hurdacı

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by