anadolu yakası hurdacu

anadolu yakası hurdacu


Pendik Hurdacı

Pendik hurdacılık’da bilinen ve en çok ağızlarda dolanan hurda fabrikası Geniş ve deneyimli personelleriyle bu işi yapmaktadır. Pendik hurdacılık 15 yıllık tecrübesiyle Müşterilere en iyi hizmeti ve en uygun fiyatları vererek siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Pendik hurdacılık olarak her çeşit hurdalarınızı değerinde hesaplayarak Siz değerli müşterilerimizden hurdalarını değerinde alıyoruz. Anadolu yakasında bulunan pendik hurdacısı olan hurda fabrikası hassas ölçüm aletiyle en güncel fiyatlarla size uygun fiyatları çıkartıyoruz.

Pendik hurdacılık olarak sadece pendik’de değil istanbul’un her noktasında hizmet veren hurda fabrikası konumunuz nerede olursa olsun 25 dakika içerisinde hemen kapınıza kadar gelmektedir. Hurda fabrikası geniş ve deneyimli personelleriyle 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Hurdalarınızı değerlendirmek ve para kazanmak istiyorsanız bize fiyatları sormadan başka bir yerde hurdalarınızı değerlendirmeyin . Anadolu yakasında bulunan pendik hurdacısı olan hurda fabrikası her ne hurdası olursa olsun hepsini güncel fiyatlarda tutarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti veriyoruz. Fiyat listesini öğrenmek istiyorsanız bizi arayarak hurdalarınızın tonunu bize söyleyerek hurdanızın değerini telefonda sizi söyleyelim. İletişim bilgilerimizi web site adresimizden bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by