Mersin Hurdacı

hurdacı

hurdacı


Akdeniz’in incisi Mersin… Doğası, havası, denizi ve suyuyla Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri. Peki Mersin’de hurdalar ne yapılıyor? Hurdalar doğaya mı atılıyor yoksa değerlendiriliyor mu? Hangi hurda firması Mersinde çalışıyor?
Türkiye’nin bu güzel şehrinin güzel insanlarının hurdacı ihtiyacı Hurda fabrikası tarafından karşılanıyor. Mersin’de 15 yıldır faaliyette olan Hurda Fabrikası, temellerini güven ve hizmet üzerine atmış, kaliteyi kendisine rehber edinmiş, müşteri memnuniyetini de hedef olarak belirlemiştir. Amaç kazanç sağlamanın yanında hem doğayı korumak hem de ekonomiye katkı sağlamaktır.
Mersin’de Hurda Fabrikasına verilen hurdalara tam değeri biçilir ve satıcılarına bedeli ödenir. Alınan hurdalar doğaya zarar vermeden ileri teknoloji geri dönüşüm makineleriyle işlem görür ve cinsine göre ham madde haline getirilir. Ham madde haline getirilen hurdalar tekrar yerli üretime kazandırılır. Bu şekilde Türkiye’den ham madde ithalatı için yurt dışına çıkan milyonlarca liranın önüne geçer. Hem hurda sahipleri hem doğa hem de ülkemiz kazanır.
Tava, tencere, elektronik, eşyalar, kağıt, demir, alüminyum, tel, kablo, vs vs vs… her tülü hurda Hurda Fabrikası tarafından alınır ve değerlendirilir. Kağıt hurdalarının işlenmesinin ağaç kesimini önleyeceğini unutmamak gerekir.
Mersin’de hurdacı arıyorsanız Hurda Fabrikası tam adresi. 7 gün 24 saat iletişime geçebilir, hurdalarınızı satabilirsiniz.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by