hurdacı

hurdacı


Beylikdüzü OSB Hurdacı

Beylikdüzü OSB hurdacı deyince akla gelen ilk firma Hurda Fabrikası’dır. Beylikdüzü’nde hizmetlerini aralıksız sürdüren Hurda Fabrikası siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Beyikdüzü OSB’de iş akışına yaraşır bir hurda hizmetini sadece Hurda Fabrikası verir. Hurda fabrikası, Beylikdüzü Halkımız hurdalarını satmak istediği zaman adreslerine gider ve hurdalarını teslim alır. Atık, kullanılmayan, eskimiş bozulmuş eşyalar Hurda Fabrikası tarafından teslim alınır. Bu eşyalar hem Beylikdüzü’nde kirliliğe neden olmayacak hem de geri dönüşüm makinelerinde işlenerek tekrar kullanıma sokulacaklardır.
Hurda fabrikası her türlü hurdanızı alır. Hurdanız ister demir olsun ister bakır; ister tel olsun ister kablo… İstanbul’un gözdesi Beylikdüzünde her nevi hurdanız Hurda Fabrikası tarafından değerlendirilir.
Satmak istediğiniz hurdalarınız, hurdanızı türüne göre fiyatlandırılacaktır. Hurda fabrikası hurdanızın türünün güncel piyasadaki fiyatına göre size net ödeme yapacaktır. Bilinçli bir beylikdüzünde hurdalar çöpe atılmaz, hurdacıya satılır. Hem çevre kirletilmemiş olur, hem hurdayı satan para kazanır hem de hurdalar tekrar geri dönüşüme sokularak ülke ekonomisine kazandırılır.
Hurda Fabrikası hem Beylikdüzü OSB’de hem de tüm diğer ilçelerde hizmet vermektedir. Her ilde bulunan şubelerimiz sayesinde tüm Türkiye’de hurdacılık sektörü adına Hurda fabrikası geniş alanlı bir hizmet sunmaktadır. Beylikdüzü OSB şubemizin hizmet verdiği beylikdüzü OSB’de halkımızın hurdacı ihtiyacı karşılanmaktadır.

Avrupa Yakası HurdacıHurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by