Hurdacı

istanbul hurdacı


Bolu Hurdacısı deyince akla gelen ilk hurdacı firması olan Hurda Fabrikası siz değerli Bolu sakinlerinin hizmetindedir. Özelde Bolu ilinde genelde ise Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Hurda Fabrikası 15 yıldır faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmekte ve halen tam hızıyla çalışmaya devam etmektedir.
En eski yerleşim birimlerinden biri olup M.Ö 8. yüzyıldan beri bir yerleşim birimi olan Bolu ili, konumuyla doğasıyla, tarihiyle bir ilgi odağıdır. Bu kapsamda Bolu halkı da her hizmete layık olup her şeyin en iyisini hak etmektedir. Hurdacıklık da başlı başına önemli bir hizmet olup Bolu halkına hurda sektöründe en iyi hizmet Hurda Fabrikası eliyle sağlanmaktadır.
Hurda Fabrikası, Bolu içerisinde atık, kullanılmayan, eskimiş metal hurdalarını alıp işlemektedir. Hurdaları alırken tam değerinde fiyat biçmekte ödemesini nakit olarak satıcısına vermektedir.
Bolu’nun hangi ilçesinde ya da semtinde olursanız olun Hurda Fabrikası ile iletişime geçtiğinizde Hurda Fabrikası adresinize gelip hurdalarınızı teslim alacaktır. Sizden alınan hurdalar geri dönüşüme kazandırılacaktır. Hem siz kazanacaksınız hem doğa kazanacak hem de ekonomi kazanacaktır.
Bu nedenle tüm Bolu halkını elindeki hurdaları çöpe ya da doğaya atmamaya davet eder hurdalarını Hurda Fabrikası aracılığıyla değerlendirmeye davet ediyoruz.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by