büyükçekmece-hurdacı

büyükçekmece-hurdacı


Hurdalarınızı değerinde satmak istiyorsanız bizden fiyat almadan karar vermeyiniz. Güncel fiyatlarımız ile elinizdeki hurdaların tam değerini veriyoruz. Hurdalarınızı ederinde satmak istiyorsanız fiyat listemizi öğrenmenizde fayda vardır. Elinizdeki hurdaların türü ne olursa olsun bir telefonla fiyatını öğrenebilirsiniz.

Hurdalarınız toplu olarak değerlendirebilirsiniz. Tonajlı hurdalarınızda toptan birim fiyatımız daha yüksek olacaktır. Hurdalarınızın toptan fiyatını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Hurdanızın türü her ne olursa olsun Hurda Fabrikası olarak İstanbul’un her noktasından hurdalarınızı alıyoruz.

Hurdalarınızı satmak sizden, yıkım söküm ve temizlemesi bizden. Bina yıkımı, fabrika sökümü, şantiye temizliği ve diğer her türlü yıkma sökme ve temizleme işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Kantar tartım sistemiyle çıkan hurdanız adresinizde tartılarak araçlarımıza yüklenmektedir. Ödemeniz alım yerinde nakit olarak ödenmektedir.

Kağıt, demir, bakır, kalay, çinko, sarı, çelik, paslanmaz, ve her türlü hurdalarınızı alıyoruz. Hurdalarınızın tam değerini öğrenmek için bizleri haftanın yedi günü yirmidört saat arayabilirsiniz.

 

Anadolu Yakası Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by