Eskişehir Hurdacı

hurdacı

hurdacı


Türkiye’de öğrenci şehri denilince akla gelen ilk yer tabi ki de Eskişehir’dir. Osmangazi ve Anadolu Üniversitelerinden dolayı şehrin nüfusunun önemli bir payını öğrenciler oluşturur. Öğrencilerin çokluğu demek öğrenci evlerinin çokluğu demektir. Bu da şehirde büyük bir atık hurda oluşmasına sebebiyet vermektedir. Öğrenci evlerinde çoğunlukla kullan at eşyalar kullanılması bunun en büyük etkenidir.
Eskişehir’de oluşan bu hurda yığınları için çözüm Hurda Fabrikası’dır. Hurda Fabrikası Türkiye genelinde hizmet vermekte olan en büyük hurda firması olup Eskişehir Şubesi de Eskişehir’de tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
Hurda yoğunluğunun fazla olduğu Eskişehir’de bu hurdalar çöpe atılmak ya da doğaya atılıp tabiata, Porsuk Çayına zarar vermesi yerine Hurda Fabrikasına verilerek değerlendirilmeli ve tekrar geri dönüşüme kazandırılmalıdır. Doğayı korumak bizim elimizdedir. Hurdalarınızı Hurda Fabrikasının Eskişehir Şubesine vererek doğayı korumakla beraber para da kazanmış olacaksınız. Hurdaları değerlendirmek her açıdan yarar doğurup hiçbir olumsuz tarafı yoktur.
Hurda Fabrikası Eskişehir şubesi, Eskişehir halkının hurdalarını satması için hazırda bekliyor. Hurdalarınız en iyi fiyatlarla alınır bedeli size nakit olarak peşin verilir. Sizden alınan hurdalar geri dönüşüme kazandırılır.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by