Amasya Hurdacı

istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Amasya Hurdacısı mı? Amasya’da hurdalarınızı datmak istediğiniz bir hurdacı mı arıyorsunuz? Demir hurdanız mı var? Alüminyum hurdanız mı var? Kablo hurdanız mı var? Amasya’da hurdalarınızı satmak, değerlendirmek için en doğru adres Hurda Fabrikasıdır…
Hurda Fabrikası, Orta Karadeniz bölgemizin illerinden olan Amasya ilimizin 7 ilçesinin 2 beldesinin 349 köyünün hizmetindedir. Amasya’nın hangi ilçesinde hangi beldesinde ya da hangi köyünde olduğunuzun bir önemi yok. Hurdanız varsa arayın, Hurda Fabrikası gelip hurdalarınızı değerlendirsin.
Hurda Fabrikası, Amasya sakinlerimizin hurdacı ihtiyaçlarına cevap vermekte, Amasya halkının değerlendirmek istediği hurdaları tam değerinde almaktadır. Aldığı hurdaları geri dönüşüm makinalarıyla tekrar işlenebilir duruma getirmektedir.
Amasya’da ne tür hurdanız varsa Hurda Fabrikasını arayabilirsiniz. Hurda fabrikası her türlü hurdayı değerlendirmektedir. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, vs. vs. vs. Bu hurdaların tamamı geri dönüşüme kazandırılabilmektedir.
Türkiye’de her yıl milyonlarca lira yurt dışından ithal edilen metallere verilmektedir. Hurda Fabrikası olarak temel amacımız Amasya ve diğer illerde hurdacı olarak hizmet verip, hurdaları toplamak, değerlendirmek, tekrar işlenebilir hale getirerek ekonomiye katkı sağlamaktır.
Amasya ilimizde ne tür hurdanız varsa bizi arayın. Amasya şubemiz adresinize gelerek hurdaları teslim alsın. Karşılığı size nakit olarak ödenecek olan hurdalar vakit kaybedilmeden geri dönüşüme kazandırılacaktır.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by