Kablo Hurdası Fiyatı

istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Kablo Hurdası Fiyatı

Hurda kablo fiyatları ne kadar? Güncel hurda kablo ne kadar? Hurda kablonun kilogram fiyatı nedir?
Dünya genelinde fazlasıyla oluşan hurda kablolar geri dönüşüm kazandırılırken satıcısına da iyi bir kar bırakır. Hurda kabloların fiyatı belirlenirken çeşitli kıstaslar göz önünde bulundurulmaktadır. Bu kıstaslar hurda kablonun plastikli olup olmadığı ve kablonun metalinin özelliğidir.
Hurda kablo şayet plastik sarılı kablo ise fiyatı bu saf metal kabloya göre biraz daha düşük olur. Kablonun oluştuğu metal de fiyatını etkiler.
Haziran 2019 için hurda kablo fiyatları şu şekildedir:
Karışık kablo hurdası fiyatı 7,90 TL, antigrol hurda kablo fiyatı 9 TL, iç tesisat tek damar hurda kablo 19 TL, enya kablo hurdası 19 TL, %30 bakırlı kablo hurdası 9.20 TL, %40 bakırlı kablo hurdası 11 TL, %50 bakırlı kablo hurdası 16 TL’dir. Fare yemez kablo hurdasının kilogram fiyatı ise türüne göre 7 TL ile 11 TL arasında değişiklik göstermektedir.
Bu hurda kablo fiyatları haziran 2019 için geçerli olup hurda piyasasındaki dalgalanmaya göre değişiklik gösterebilir. Hurda kablo fiyatları bazen günlük olarak bile değişiklik gösterir. Bu nedenle en doğru fiyat bilgisine ulaşmak için Hurda Fabrikasını arayabilirsiniz.

Hurda Fabrikası güncel hurda fiyatlarını anbean takip etmekte olup müşterilerine en doğru bilgiyi iletmektedir. Hem hurdanızı değerlendirmek hem de bilgi almak için Hurda fabrikası ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdalar için en doğru adresin Hurda Fabrikası olduğunu unutmayınız.

Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by