hurdacı

hurdacı


Kocaeli Hurdacısı nerede? Kocaeli’de hurdalarınızı nerede değerlendirebiliriz? Aradığınız yer Hurda Fabrikası. Siz bizi arayın biz adresinize gelelim. Hurdacılık hizmeti veren firmalar arasında öncü olan Hurda Fabrikası Kocaeli’de hizmetlerini tüm hızıyla sürdürmektedir.
Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olan ve kendi adını taşıyan körfeziyle Kocaeli ayrı bir yere sahiptir. İmalat sanayinin de gelişmiş olduğu Kocaeli’de sanayinin gelişmiş olması hurda atığının fazlalığı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda imalat merkezlerinden biri olduğu için ham madde ihtiyacı da fazla bu nedenle Kocaeli’de geri dönüşüm çalışmaları büyük önem arz etmektedir.
Atık hurdalar, bozuk elektronik eşyalar atıldığında kimyasallar nedeniyle Kocaeli’nin toprağına doğasına suyuna zarar verecektir. Hem bu zararı engellemek, hem hurdalardan para kazanmak hem de hurdaların geri dönüşüme kazandırılarak tekrar işlev kazanması için hurdalar kesinlikle atılmamalı hurdacıya satılmalıdır. Kocaeli’de hizmet vermekte olan Hurda Fabrikası bu görevi üstlenmiştir.
Hurda sektörünün önde gelen ismi olan Hurda Fabrikası hem Kocaeli’de hem de tüm illerde faaliyet içerisindedir. Siz değerli halkımızın satmak istediği hurdalar hurda fabrikası tarafından alınır, karşılığı size nakit olarak ödenir ve hurdalar geri dönüşüme kazandırılır. Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar tekrar hammadde olarak kullanıma sunulur. Bu da Kocaeli imalat sanayinin ham madde ihtiyacını karşılayacaktır.
Kocaeli’de Hurda Fabrikası’nın sağladığı geri dönüşümle hem doğa korunmakta hem de ekonomimiz destek bulmaktadır.

Anadolu Yakası Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by