istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Afyon’da hurdacı mı? Afyonkarahisar hurdacısı mı? Afyon ilçesi halkımız hurdacı mı arıyor. Hurda fabrikası siz değerli Afyon halkımızın hizmetinde. 18 ilçesiyle 89 beldesiyle 388 köyüyle Afyon ilimizin her yerine hurda alım satım hizmeti verilmektedir.
Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Hurda Fabrikası, geri dönüşüm hizmeti, hurda hizmeti veren firmalar arasında bir öncüdür. Gelişmiş sistemleri sayesinde alınan hurdalar vakit kaybedilmeden ayrıştırılır ve ham madde olarak kullanıma sunulur.
Eski püskü eşyalar; kullanılmayan kenara atılmış tava tencere ve kap kacaklar; bozulmuş ve kullanım şansı olmayan oyuncaklar ve elektronik eşyalar; bakır, çinko alüminyum hutrda plakalar, vs… Unutulmamalıdır ki tamamının içinde metal bulunmaktadır. Bu metaller geri dönüşümle tekrar kullanılabilir hale getirilebilir.
Hurda Fabrikası hem Afyon ilimizde hem de tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Afyon ilimizde bulunan şubemiz siz değerli Afyon halkımızın değerlendirmek istediği hurdaları alır ve geri dönüşüme kazandırır.
Hurda Fabrikasında hurda fiyatları günce hurda fiyatları üzerinden hesaplanır. Afyon sakinlerinin vereceği hurdalar, hurdalarını satmak istedikleri günkü hurda fiyatları ne ise o fiyattan alınacaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti için Hurda Fabrikası tamamen şeffaf bir çalışma politikası izlemektedir.
İster Afyon ilimizin bir ilçesinde ister uzak bir köyünde olun. Nerede olursanız olun hurdalarınızı değerlendirmek için Hurda Fabrikasını aradığınızda, Hurda fabrikasının uzaman personelleri tarafından adresinize gelinip hurdalarınız teslim alınacak, bedeli anında size ödenecektir. Hurda Fabrikası yaz kış demeden, gece gündüz demeden 7 gün 24 saat çalışmalarını sürdürmektedir.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by