Çorum Hurdacı

hurda fabrikası 3

hurda fabrikası 3


Orta Karadeniz Bölgemizin en güzel şehirlerinden Çorum… Leblebisiyle meşhur olduğu kadar makine endüstrisi ile de tanınır. Ayrıca bakır, çinko, demir, kurşun madenleri de mevcuttur. Sanayisiyle ve madenleriyle gelişmiş bir ilimiz olan Çorum, hurdacılık alanında da en iyi firmalardan biri olan Hurda Fabrikasına ev sahipliği yapmaktadır. Hurda Fabrikası Çorum’da hem evlerin hem de iş yerlerinin hurda işlerine bakmaktadır.
Hurda Fabrikası, Çorum’da hizmet vermekte olan hurda sektörünün en iyi firması olup müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, kalite ve güven ilkeleriyle çalışmakta, 7 gün 24 saat değerli Çorum halkına hizmet vermektedir.
Madenleri ve sanayisi gelişmiş olan Çorum’da fazlasıyla hurda da oluşmaktadır. Bu hurdalar Hurda Fabrikasına satılmakta, hem satıcılar para kazanmakta, hem de hurdalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurda Fabrikası hurdasını satmak isteyenlere en iyi fiyat tekliflerini sunmaktadır. Çünkü hurda fabrikası güncel hurda fiyatları üzerinden işlem yapmaktadır.
Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar sayesinde, ülkenin metal alanında ihtiyaç duyduğu ham madde ihtiyacı karşılanmaktadır. Bu da yurt dışından maden ithal etmeye gerek bırakmamaktadır. Hem doğa hem de satıcılar hem de ülke ekonomisi bundan kazanç sağlamaktadır.
Hurda Fabrikası size bir telefon kadar yakın. Vakit kaybetmeden Hurda Fabrikasını arayın ve hurdalarınızı değerlendirin

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by