Kurşun Hurdası Fiyatları

istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Kurşun Hurdası Fiyatları

Kurşun hurdaları fiyatları nedir? Güncel piyasa fiyatları nedir? Hurda piyasasında önemli bir yer tutan kurşun hurdası kurşun hurdasının çeşidine göre ayrı olarak hesaplanmaktadır. Kurşun hurdasının levha kurşun olması ile çatı minare vb. söküm kurşun olması durumunda ayrı olarak hesaplanmaktadır.
Çoğunlukla iki kurşun hurdası çeşidinin de fiyatı aynıdır. Ancak arz – talep dengesine bağlı olarak belirli zamanlarda değişime uğramaktadır. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki iki çeşidin de fiyatı arasında son 5 yılda fark olamasına rağmen yıl içinde ani değişimler yaşamışlardır.
Kurşun hurdası 2015 yılında kilogram fiyatı olarak 3.15 TL ile 4.20 TL arasında dalgalanmalar yaşamış, yılı 3,90 TL olarak kapatmıştır. 2016 yılında Kurşun hurdası 3,85 TL ile 4,50 TL arasında bir seyir izlemiştir.
2017 yılının ilk günlerinde 5.00 TL’yi gören hurda kurşun birkaç gün içerisinde 5.40 TL’yi görmüştür. Seneyi ise 7.00 TL ile kapatmıştır.
2018 yılında 9,60 TL seviyelerini gören hurda kurşun fiyatı 2018’i kilogram fiyatı olarak 8,70 TL ile kapatmıştır.
2019 yılı haziran ayında kurşun hurdası fiyatı 9,30 TL’den işlem görmektedir.

Kurşun hurdası fiyatları hurda piyasasındaki dalgalanmalar nedeniyle değişebileceği için en net hurda fiyatı bilgisi için Hurda Fabrikasını arayabilirsiniz. Güncel hurda piyasasını anbean takip eden Hurda Piyasası size yardımcı olacaktır.

Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by