Çanakkale Hurdacı

istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Çanakkale’de hurda sektöründe önde gelen isim olan Hurda Fabrikası, Çanakkale şubesi ile siz değerli Çanakkale halkına hizmetlerine devam etmektedir. 15 yıldır hem Çanakkale’de hem de tüm Türkiye’de hizmetlerini sürdürmekte olan Hurda Fabrikası, temellerini saygı, güven, doğruluk ve müşteri memnuniyeti üzerine atmıştır.
Tarihimizde en önemli yerlerden birini tutan Çanakkale, doğasıyla ve turizmiyle de ilgi odağı halindedir. Akdeniz İklimi ve Karadeniz iklimi arasında bir geçiş bölgesi olan Çanakkale’de doğayı korumak tüm vatandaşların görevidir. Bu kapsamda atık hurdalarının değerlendirilmesi de büyük önem taşımaktadır. Bilindiği üzere özellikle elektronik cihazlarda kimyasallar kullanılmaktadır. Bu nedenle bozulmuş cihazların, hurdaların doğaya atılması büyük tehlikeye neden olacaktır.
Peki Çanakkale’de oluşan hurdalar ne yapılmalı? Elbetteki hurdalar geri dönüşüme kazandırılmalıdır. çöpe ya da doğaya atılmamalı tehlike oluşturulmamalıdır. bu kapsamda Hurda Fabrikası Çanakkale’de faaliyetlerini sürdürmekte ve tüm hurdaları alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Hurda fabrikası hurdalar için hurdasını satmak isteyen Çanakkale sakinlerine de en iyi fiyatları sunmaktadır. hurdalarınızı tamamen değerinde alan hurda fabrikası hurdaları en gelişmiş makinelerle yeniden kullanılır hale getirecektir.
Çanakkale’de mi ikamet ediyorsunuz? Hurdalarınızı satmak mı istiyorsunuz? O zaman beklemeden, vakit kaybetmeden Hurda Fabrikasını arayın. Hem siz kazanın hem Türkiye kazansın.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by