Edirne Hurdacı

hurdacı

hurdacı


Hurda sektörü deyince akla gelen ilk şehirlerden biri olan Edirne, Türkiye’nin en iyi hurda firması olan Hurda Fabrikasından hizmet almaktadır. Hurda Fabrikası Edirne Şubesi, Edirne sakinlerinin hizmetindedir.
Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan, aynı zamanda tarihte de önemli bir yer tutan ilimiz Edirne her açıdan adını dünyaya duyurmuş bir şehrimizdir. Tarihiyle, eğitimiyle, kültürüyle büyük bir önem taşımaktadır.
Edirne gibi önemli bir şehrin hurda piyasası da merdiven altı işletmelere değil, alanında en iyi olan firmaya teslim edilmelidir. Bu kapsamda Hurda Fabrikası 15 yıldır Edirne’de hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerini sürdürmektedir.
Türkiye’nin en köklü hurda firması olan Hurda Fabrikası, kaliteyi ve güveni kendisine ilke edinmiş ve müşteri memnuniyetini de hedef edinmiştir. Hurda fabrikası müşteri memnuniyetini sağlamak için 7 gün 24 saat hizmetlerini sürdürmektedir.
Hurda fabrikası hurda alımı yaparken müşterilerine en iyi fiyatları sunmaktadır. Aldığı hurdaları tekrar geri dönüşüme kazandırmaktadır. Bunun için en gelişmiş cihazları kullanmaktadır.
Hurda fabrikası her nevi hurdayı almaktadır. Alüminyum, demir, çinko, bakır, kurşun, kağıt, vb. tüm hurdalar hurda fabrikası tarafından en iyi fiyatlarla değerlendirilmektedir. Edirne’nin her ilçesine her mahallesine ekiplerimiz ulaşmakta, hurdasını değerlendirmek isteyen müşterilerimize hizmet vermektedir. Hiçbir hurdanızı çöpe atmayın. Hepsinin bir para kaynağını olduğunu bilin ve hurda fabrikası aracılığıyla değerlendirin

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by