Çinko Hurdası Fiyatları

Hurdacı

istanbul hurdacı


Çinko Hurdası Fiyatları

Çinko hurdası fiyatı ne kadar? Çinko hurdasının kilogram fiyatı nedir?
Çinko dünya üzerinde 200 milyon tona yakın rezervi olsa da işlenmesi zor olduğundan işlenmiş çinko miktarı çok düşük tonajlardadır. Bakır hurdası kadar yüksek olmasa da çinko hurdası fiyatı da yüksektir. Çinko hurdası, hurda metal piyasasında büyük rağbet görmektedir.
Özellikle Türkiye’de tüketilen çinkonun yarısı ithal edildiğinden çinko hurdasının geri dönüşümüne büyük önem verilmektedir. Çinko hurdası fiyatı iki farklı ölçütte belirlenmektedir. İkisi arasında çok büyük bir fark bulunmamaktadır. Çinko hurdası, çinko hurda çatı söküm ve çinko hurda levha olarak fiyatlandırılmaktadır.
İki çinko hurda çeşidinin fiyatı arasında 10 kuruşluk bir fark bulunmakla beraber hurdacılar çoğunlukla bu farkı gözetmeksizin yüksek fiyattan alırlar.
Haziran 2019 çinko hurda fiyatı, iki hurda çeşidi için de 14.30 TL olarak işlem görmektedir. Hurda piyasasında fiyatlar bir ay içinde bile birkaç defa büyük düşüşler veya yükselişler göstermektedirler. Bu nedenle hurda çinko fiyatları için net bir bilgi almak için lütfen Hurda Fabrikasını arayın.
Hurda Fabrikası Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Çinko hurdalarınızı değerlendirmek, hem para kazanmak hem de geri dönüşüme katkı sağlamak için Hurda Fabrikası ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by