Balıkesir Hurdacı

istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Balıkesir Hurdacısı nerede? Balıkesir’de Hurdalarımızı nerede değerlendirebiliriz? Aradığınız yer Hurda Fabrikası. Siz bizi arayın biz kapınıza gelelim. Hurdacılık hizmeti veren firmalar arasında öncü olan Hurda Fabrikası Balıkesir’de hizmetlerini tüm hızıyla sürdürmektedir.
Türkiye’de iki denize kıyısı bulunan sadece 6 ilimiz bulunmaktadır. Hem Marmara’ya hem de Ege’ye kıyısı olan Balıkesir ilimiz bu altı ilimizden biridir. Toprağının bereketiyle, tarımıyla önde olan ilimiz Balıkesir’de doğayı korumak, toprağın verimliliğini korumak için her birey üzerine düşeni yerinme getirmelidir.
Atık hurdalar, bozuk elektronik eşyalar atıldığında kimyasallar nedeniyle Balıkesir’in toprağına doğasına suyuna zarar verecektir. Hem bu zararı engellemek, hem hurdalardan para kazanmak hem de hurdaların geri dönüşüme kazandırılarak tekrar işlev kazanması için hurdalar kesinlikle atılmamalı hurdacıya satılmalıdır. Balıkesir’de hizmet vermekte olan Hurda Fabrikası bu görevi üstlenmiştir.
Hurda sektörünün önde gelen ismi olan Hurda Fabrikası hem Balıkesir’de hem de tüm illerde faaliyet içerisindedir. Siz değerli halkımızın satmak istediği hurdalar hurda fabrikası tarafından alınır, karşılığı size nakit olarak ödenir ve hurdalar geri dönüşüme kazandırılır. Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar tekrar ham madde olarak kullanıma sunulur.
Balıkesir’de Hurda Fabrikasının sağladığı geri dönüşümle hem doğa korunmakta hem de ekonomimiz destek bulmaktadır.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by