Demir Hurdası Fiyatları

Hurdacı

istanbul hurdacı


Demir Hurdası Fiyatları

Demir hurdası fiyatları nedir? Güncel demirhurdası fiyatları ne kadar?
Demir hurdası dünya genelinde en fazla çıkan hurda çeşididir. Dünyada demirin fazlalığı ve hurdasının da fazla olması nedeniyle demir hurdası fiyatları diğer hurda çeşitlerine göre düşüktür.
Dkp demir hurdası, ekstra hurda demir ve inşaat demir çubuğu parça hurdaları kilogram fiyatı 1,80 TL, demir talaşı hurdası 1,40 TL, pik demir talaşı hurdası 1,60 TL inşaat yıkım hurdası 1,40 TL, toplama demir hurdası 1,25 TL, teneke hurdası 0,50 TL, tufal hurdası ise 0,040 TL’den işlem görmektedir.
Demir fiyatlarının düşüklüğüne bakılarak bir boşa uğraş vs olarak düşünülmemelidir. Demir hurdası en fazla rastlanan hurda olduğundan yüksek gramaj elde etmek oldukça kolaydır. Aynı zamanda bu demir hurdası geri dönüşüme kazandırıldığında bundan kendimiz az gelir elde etsek de ülke ekonomisine, doğaya ve çevreye büyük yararları olacağı unutulmamalıdır.
Demir hurdası fiyatlarının güncel olarak ne kadar olduğunu öğrenmek için Hurda Fabrikası’nı arayabilirsiniz. Hurda Fabrikası hurda demir fiyatlarını hurda metal piyasası üzerinden anlık olarak takip etmekte ve müşterilerine bilgi vermektedir.

Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by