Kastamonu Hurdacı

hurda

hurda


Karadeniz bölgemizin en gözde illerinden olan Kastamonu’Da hurda hizmetleri Hurda Fabrikası tarafından verilmektedir. Hurda Sektörünün en gelişmiş firmalarından biri olan Hurda Fabrikası siz değerli Kastamonu sakinlerinin hizmetindedir. Hurda Fabrikası Kastamonu Şubesi aracılığıyla 7 gün 24 saat hizmet vermekte, kalite ve güven anlayışı ile çalışmalarını sürdürmekte müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.
Hurda Fabrikası tarafından Kastamonu halkının hurdaları alınmakta ve bu hurdalar geri dönüşüm makineleri tarafından yeniden kullanıma sokulmaktadır. Hurda Fabrikasına sattığınız hurdalarınız tam değerinde değerlendirilmektedir. Gramajına dikkat edilerek size ödemesi yapılacaktır.
Küçük büyük ayrımı yapmadan her türlü hurdanızı değerlendirin. Tas, çanak, tabak, çatal kaşık, bozuk elektronikler, kablolar, hurda kağıtlar… Kullanmadığınız, atacağınız her hurdayı atmayın ve Hurda Fabrikasını arayın, hurda fabrikası onları değerlendirsin. Hem siz para kazanın hem de atıklar doğaya zarar vermek yerine geri dönüşüme kazandırılsın.
Kastamonu’da hurdacıya mı ihtiyacınız var? Hurdalarınızı paraya mı çevirmek istiyorsunuz? Hurdalarınızı geri dönüşüme mi kazandırmak istiyorsunuz? O zaman beklemeden, hiç vakit kaybetmeden Hurda Fabrikasını arayın. Uzman ekiplerimiz adresinize gelsin.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by