hurda

hurda


İstanbul Hurdacı

İstanbul’da hurdacı mı arıyorsunuz? Hurdalarınızı İstanbul Hurdacısı’na satmak mı istiyorsunuz? Hurdalarınızdan kazanç mı elde etmek istiyorsunuz? O zaman hiç beklemeden İstanbul Hurdacısı olan Hurda Fabrikasını arayın. İstanbul Hurdacısı deyince akla gelen ilk firma Hurda Fabrikasıdır.
Neden mi Hurda Fabrikası? Çünkü Hurda Fabrikası Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekte olup İstanbul’da ana şubesi bulunmaktadır. Hurda Fabrikası İstanbul Ana Şubesi aracılığıyla İstanbul halkının hurdacı ihtiyacına cevap vermektedir.

Anadolu Yakası Hurdacı

Hurda Fabrikası, İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı ve Anadolu Yakası Hurdacı olarak faaliyet göstermektedir.
İstanbul’da hurda alanında en geniş kapsamlı hizmeti vermekte olan hurda fabrikası için en önemli nokta müşterilerin memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu kapsamda İstanbul Şubemiz 7 gün 24 saat hizmet vermekte, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır?
Hurda Fabrikası hurda fiyatlarını nasıl mı belirliyor? Hurda Fabrikası İstanbul’da halkımızın hurdalarını alırken güncel hurda piyasası fiyatlarını baz almaktadır. Hurdalarınız tam değerinde tartılır ve karşılığı size peşin ve nakit olarak ödenir.

Avrupa Yakası Hurdacı

Hurda fabrikası aldığı hurdaları ne mi yapıyor? İstanbul sakinlerinin sattığı hurdalar Hurda Fabrikasının ileri teknoloji makineleri ile ayıklanıp ayrıştırılıp geri dönüşüme kazandırılıyor. Geri dönüşüme kazandırılan hurdalar tekrar işlerlik kazanılıyor, ham maddeye dönüştürülüyor. Ham maddeye dönüşen hurdalar sayesinde hurda ithalatına gerek kalmıyor.

En Yakın Hurdacı 

Hurda Fabrikası hangi tür hurdaları alıyor? Hurda fabrikası her tür hurdanızı alır. Alüminyum hurdası, demir hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, kağıt hurdası, vs… Tüm hurdalar Hurda Fabrikası tarafından değerlendirilir ve geri dönüşüme kazandırılır.
Hurdalarınızı satmak istiyorsanız hemen Hurda Fabrikasını arayın. Hurda fabrikası size en iyi fiyat teklifini versin.

Unutmayın ki size en yakın hurdacı Hurda Fabrikasıdır.

Anadolu Yakası HurdacıAvrupa Yakası HurdacıHurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by