Alüminyum Hurda Fiyatı

istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Alüminyum Hurda Fiyatı

Alüminyum hurdası ne kadar? Alüminyum hurdası fiyatları? Hurda alüminyum kilo fiyatı nedir?
Ülkemizde yaygın olarak piyasası bulunan alüminyum hurdası geri dönüşümde kullanılan en önemli hurdalardan biridir. Peki alüminyum hurdalarının fiyatları neye göre belirleniyor? Sattığınızda kilogramını ne kadardan satacaksınız? Hurdacılar kilosunu ne kadardan alıyor?
Öncelikle şunu bilmek gerekir ki alüminyumun net fiyatı saf alüminyum içindir. Ancak alüminyum farklı elementlerle alaşıma sokulduğu için hurda alüminyumun fiyatını araştırdığınızda birden fazla fiyatla karşılaşacaksınız.
Hurda alüminyum arasında en değerlisi beyaz araiş levha alüminyumdur. Şuan bu tür hurda alüminyumun kilogram fiyatı 9.10 TL’dir. Beyaz imalat profil alüminyum da yine aynı fiyattan değer görmektedir.
Profil elek sallı imalat alüminyum alaşımlı olduğundan kg fiyatı 8.80 TL’dir. Profil çıkma hurda alüminyum fiyatı ise 7,70 TL’dir.
Hurda alüminyum talaşı 6,80 TL’den işlem görürken sert alüminyum hurdası 6,20 TL’dir.
Alüminyum hurdası içerisinde en düşük fiyat değeri olan ise kompozit alikobant içi silah hurdadır. Bundaki alüminyum yüzdesi düşük olduğundan fiyat olarak düşük değerlendirilmektedir.
Hurda alüminyum fiyatları da arz talep dengesine bağlı olarak zaman içerisinde değişiklik göstermektedir. Yukarıda belirtilmiş olan fiyatlar haziran 2019 için geçerli olan fiyatlardır. Bu fiyatlar yükselebileceği gibi düşüş de gösterebilir. Bu nedenle en güncel fiyat bilgisini almak için Hurda Fabrikası ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurdacı

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by