Bakır Hurdası Fiyatları

istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Bakır Hurdası Fiyatları

Bakır hurdası, hurda çeşitleri arasında en değerli olan hurda çeşitlerinden birisidir. Bakırın element olarak özellikleri ve işlevi, dünya genelinde pek çok işte bakırı çekici kılmaktadır. Bakır rezervinin diğer metallere göre oranı ve arz talep dengesinin etkisiyle de hurda bakır fiyatı hurda piyasasında yüksek konumda durmaktadır.
Peki hurda bakır fiyarı ne kadardır? Hurda bakır fiyatları hangi ölçütlere göre belirlenir?
Hurda bakır çeşitleri soyma bakır, lama bakır, kırkambar bakır, külçe bakır, temiz kırma granür bakır, bakır talaşı olarak ayrılmaktadır.
Soyma bakır, temiz kırma granür bakır ve lama bakır saf bakır olup haziran 2019 için kilogram fiyatı 32.00 TL’dir. Kırkambar bakır 28,50 TL’dir. Külçe bakır %98 saflıkta olup kilogramı 31 TL’den işlem görmektedir. Bununla beraber hurda bakır talaşı fiyatı ise 23 TL’dir. Bu fiyatlar zaman içerisinde yükseliş ya da düşüş de yaşayabilirler.
Hurda bakır fiyatı hakkında net bilgi almak için Hurda Fabrikası ile iletişime geçebilirsiniz. Hurda Fabrikası Türkiye’nin her yerine hizmet vermekte olup güncel hurda piyasasını anlık takip etmektedir. Hurdalarınızı değerlendirmek için Hurda Fabrikasını arayabileceğiniz gibi sadece bilgi almak için de ulaşabilirsiniz. Uzman personellerimiz size hurda ile ilgili her konuda gereken desteği vereceklerdir.

Hurdacı

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by