Ankara Hurdacı

istanbul hurdacı

istanbul hurdacı


Ankara’da hurdacı deyince akla gelen ilk firma Hurda Fabrikası’dır. Ülkemizin başkenti Ankara’da hizmetlerini aralıksız sürdüren Hurda Fabrikası siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Ankara’ya başkentimize yaraşır bir hurda hizmetini sadece Hurda Fabrikası verir. Hurda fabrikası, Ankara Halkımız hurdalarını satmak istediği zaman kağılarına gider ve hurdalarını teslim alır. Atık, kullanılmayan, eskimiş bozulmuş eşyalar Hurda Fabrikası tarafından teslim alınır. Bu eşyalar hem Ankara’da kirliliğe neden olmayacak hem de geri dönüşüm makinelerinde işlenerek tekrar kullanıma sokulacaklardır.
Hurda fabrikası her türlü hurdanızı alır. Hurdanız ister demir olsun ister bakır; ister tel olsun ister kablo… İç Anadolu Bölgemizin gözdesi Ankara’da her nevi hurdanız Hurda Fabrikası tarafından değerlendirilir.
Satmak istediğiniz hurdalarınız, hurdanızı türüne göre fiyatlandırılacaktır. Hurda fabrikası hurdanızın türünün güncel piyasadaki fiyatına göre size net ödeme yapacaktır. Bilkinçli bir Ankara’da hurdalar çöpe atılmaz, hurdacıya satılır. Hem çevre kirletilmemiş olur, hem hurdayı satan para kazanır hem de hurdalar tekrar geri dönüşüme sokularak ülke ekonomisine kazandırılır.
Hurda Fabrikası hem Ankara’da hem de tüm diğer illerde hizmet vermektedir. Her ilde bulunan şubelerimiz sayesinde tüm Türkiye’de hurdacılık sektörü adına Hurda fabrikası geniş alanlı bir hizmet sunmaktadır. Ankara şubemizin hizmet verdiği Başkentimizde halkımızın hurdacı ihtiyacı karşılanmaktadır.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by