hurdacı

hurdacı


Konya’da hurdacı mı lazım? Konya’nın en iyi hurdacısına mı ulaşmak istiyorsunuz? O zaman aradığınız firma Hurda Fabrikası. Hurda Fabrikası hem Konya’da hem de Türkiye genelinde 15 yıldır faaliyetlerini sürdüren, kaliteli hizmetiyle, müşteriye verdiği memnuniyetle sektörünün en iyi firmasıdır.
Konya İç Anadolu bölgemizde yer alan, Anadolu’nun tahıl ambarı durumunda olan, tarihiyle ve yapılarıyla, Konya ovasıyla, gölleriyle bir turist cenneti ve aynı zamanda sanayisiyle nüfusuyla ticaret merkezi durumundadır.
Yoğun nüfus ve sanayi hurda atıklarının oluşmasında en büyük etmenlerdir. Nüfus fazlalaştığında atık maddeler, bozulan eskiyen eşyalar çok olur. Bunların çoğalması da bunları değerlendirecek bir firma ihtiyacını doğurur. Konya’da bu atık hurdaların değerlendirilmesi ihtiyacı Hurda Fabrikasının faaliyete geçmesini sağlamıştır.
Hurda Fabrikası Konya şehrimizde, Konya’nın her ilçesinde, semtinde ve mahallesinde müşterilerinin hurdalarını sattığı en iyi hurda firmasıdır. Evlerde ve iş yerlerinde oluşan hurdalar Hurda Fabrikası tarafından değerlendirilir. Geri dönüşüme kazandırılır. Hurda fabrikası, elindeki son teknoloji geri dönüşüm makinalarıyla hurdaları ayrıştırmakta ve özelliğine göre ham madde durumuna getirmektedir. ham madde haline getirilen hurdalar Türkiye ekonomisi için bir can suyu özelliği taşımakta, dışarıdan ithalata gerek bırakmamaktadır.
Hurdaların Hurda Fabrikasına verilmesiyle hem hurdayı satanlar kar eder hem doğa korunur hem de ekonomi kazanır.

HurdacıHurdacılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by