Servislerimiz

Servislerimiz

_
hurdaci

Alüminyum Hurda

Alüminyum Hurdalarınızı değerinde Almaktayız. 7/24 Hiç Çekinmeden bizi arayabilir ve ulaşabilirsiniz. Deneyimli elemanlarımızla beraber kapınıza kadar gelip yanınızda tartımı güvenli ve temiz olarak yapıyoruz.
hurdaci

Demir Hurda

Demir Hurdası En Çok Değerlendirilen Hurdalardan Birisidir. Sizde Demir Hurdanızı Değerlendirmek İstiyorsanız Deneyimli Elemanlarımızla 7/24 Hizmet veriyoruz.
hurdaci

Sarı Hurda

Sarı Hurdalarınızı Güvenli Ve Temiz Olarak Değerinde Alıyoruz 7/24 Hizmet sayesinde Bize istediğiniz zaman Ulaşıp Deneyimli Elemanlarımızla Sizlerin Yanına Gelip Sarı Hurdalarınızı Değerinde Alıyoruz.
hurdaci

Bakır Hurda

Hurda Fabrikası Talep ettiğiniz bakır hurdalarınızı alırken piyasaya bakmadan değeri ne ederse ona göre alıyor. Güvenli Kaliteli Hizmet Müşterilerimizin Memnuniyeti Bizler İçin en ön plandadır.
hurdaci

Press Hurda

Bize Verdiğiniz Her Hurdayı makinalarımız ile presleyerek geri dönüşümünü kolaylıkla sağlıyoruz. bizi 7/24 Hiç Çekinmeden arayabilirsiniz. Hurdalarınızı Değerinde Almaktayız Güvenilir Ve Kaliteli hizmet veriyoruz.
hurdaci

Çinko Hurda

Çinko Hurdaları Değerinde Almaktayız Sizde Çinko Hurdalarınızı Değerlendirmek İstiyorsanız Bizi 7/24 Arayabilir ve ulaşabilirsiniz. Deneyimli Personellerimizle Kapınıza Kadar Geliyoruz.
hurdaci

Krom Hurda

Krom Hurdalarınız mı var ? Hurda Fabrikasına Geldiyseniz doğru yerdesiniz Çünkü Hurdalarınızı Değerlendirmek istiyorsanız Bize Ulaşabilirsiniz. 7/24 Çekinmeden Arayabilir Randevu verebilirsiniz.
hurdaci

Kurşun Hurdası

Eğer kurşun hurdalarınızı satmak isterseniz bizi aramanız yeterli aradığınızda yanınıza kadar geliyoruz beraber tartıyoruz ve yerinde nakit olarak ödemesini gerçekleştriyoruz. Güvenli Kaliteli Hizmet Sunuyoruz. 7/24 Arayabilir ve Ulaşabilirsiniz.
avrupa yakası hurdacı

Hurda Fabrikası

_

Hurda Fabrikası Olarak 15 Yıllık Tecrübeyle Sizlerin Karşısındayız. Güvenilir ve Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Bize Ulaşın. Deneyimli Personellerimizle Beraber Kapınıza Kadar gelip hurdalarınızı değerinde alıyoruz Ödemeyi ise kapıda ödeme yapıyoruz.

Hurdalarınızı Değerinde Alıyoruz

_

Hurda Alımlarında Her Nevi Hurdaları Alıyoruz . Çıkan Fiyat Neyse ona Göre Fiyat veriyoruz yani hurdalarınızı değerinde alıyoruz Güvenilir kaliteli ve sağlıklı bir şekilde ödemenize kapınızda gerçekleştiriyoruz. 7/24 Kesintisiz Hizmet vermekteyiz.

avrupa yakası hurdacı
Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by