Sarı Bakır Hurdası

Hurdacı

istanbul hurdacı


Sarı Bakır Hurdası

Dünya hurda piyasasında en değerli hurdalardan birisi sarı bakır hurdasıdır.
Sarı bakır ya da soyma bakır, kullanım alanı fazlasıyla geniş olan bir metal türüdür. Antika eşyalar, elektronik eşyalar, çerçeveler, klima boruları, ev malzemeleri vs. Kolay şekil verilebilir özelliği ve güzel görüntüsü sarı bakırı çekici kılmaktadır. Elektriği iyi iletmesi nedeniyle bakır teller de fazlasıyla kullanılmakta ayrıca başka metallerle alaşımı yapılıp tesisat parçaları olarak da kullanılmaktadır.
Sarı bakırın kullanım alanı fazla geniş olunca, ortaya çıkan sarı bakır hurdası da artış gösterir. Değerinin yüksek olması sarı bakır hurdasının bir kenarda bırakılmasına engeldir. Ancak konu hakkında bilgi olmayanlar gereken özeni göstermemekte ve bu nedenle büyük miktarda sarı bakır hurdası çöplere gitmektedir.
Toplumumuz her konu hakkında bilinçli olması gerekir. Sarı bakır hurdası da Toplumun bilinçlenmesi gereken konular arasındadır. Sarı bakır hurdası kesinlikle geri dönüşüme kazandırılmalı ve değerlendirilmelidir. Hurdalar arasında en yüksek fiyatlardan birine sahip olan sarı bakır hurdası, elinizde az ya da çok ne kadar olursa olsun Hurda Fabrikasını arayarak bunu geri dönüşüme verin. Bu sayede siz de gelir elde ederken sarı bakır da değerlendirilir ve tekrar kullanıma sunulur.
Sarı bakır hurdasının geri dönüşüme kazandırılması ülkemizde milyonlarca lira değerindeki metalin çöpe gitmesine engel olacak ve yurt içi milli hasılaya olumlu etki sağlayacaktır. Herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğinde ülkemiz çok daha güzel bir yer olacaktır.

Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Hurda Fabrikasına Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by